Mourinho: Nieskuteczność Lukaku to wina butów!

Jose Mourinho zażartował po meczu z Watfordem, że Romelu Lukaku potrzebuje nowej, wielkiej umowy z producentem obuwia sportowego, by odzyskać formę strzelecką z pierwszych meczów sezonu. Portugalczyk dodał przy tym, że jest z Belga bardzo zadowolony.

Belg zaliczył asystę przy bramce Anthony’ego Martiala, jednak zmarnował też dwie znakomite sytuacje strzeleckie. Menadżer Czerwonych Diabłów dorzucił, że nie zamierza krytykować Lukaku.

On potrzebuje wielkiego kontraktu na buty. Na ten moment nie ma umowy z żadną firmą produkującą buty. Dlatego gra w czarnych butach. Potrzebuje firmy, która da mu właściwe buty i zapłaci odpowiednie pieniądze, wtedy znów zacznie strzelać – zażartował Mourinho.

Pomijając żarty, on wspaniale pracuje dla drużyny. Nigdy nie będę krytykował takiego piłkarza, jak on za to, że marnuje łatwe okazje strzeleckie. Nigdy. On wie, że z mojej strony nie ma wielkiej presji. To wspaniały piłkarz i znakomity profesjonalista. Ma wielkie ambicje i jest wspaniałym kolegą. Nie mógłbym nie być z niego zadowolony. Skończyła mu się umowa. Teraz czeka na właściwą ofertę, dlatego gra w czarnych butach – dodał Portugalczyk.

Źródło:

The Independent

Dyskusja