Martial: Ludzie zapomnieli, że mam 21 lat!

Anthony Martial powiedział, że jego krytycy zapomnieli, że ma on dopiero 21 lat. Francuz dodał też, że po problemach z zeszłego sezonu nie ma śladu i jest on gotów dać z siebie wszystko dla Manchesteru United.

– Miałem trochę problemów pozaboiskowych w zeszłym sezonie, które siedziały mi w głowie. Nie byłem całkiem skoncentrowany. Gdy jednak wychodzę na boisko, chcę dać z siebie wszystko – powiedział Martial dla Telefoot.

– Niektórzy ludzie zapomnieli o moim wieku. Patrząc na mój talent, oczekują bym eksplodował wcześniej, ale każdy ma swój czas.

– Z moim klubem chce wygrać tak wiele trofeów, jak to tylko możliwe. Jeśli chodzi o reprezentację, to mam nadzieję na ustabilizowanie mojej pozycji w pierwszym składzie i chcę wygrać Mistrzostwo Świata.

Martial w ubiegłym sezonie Premier League zdobył tylko 4 gole i stracił miejsce w składzie reprezentacji Francji. W bieżących rozgrywkach miał on już udział przy 10 bramkach w Premier League i Lidze Mistrzów, a także wrócił do kadry Francji na mecze towarzyskie z Walią i Niemcami.

21-latek odniósł się też do jego relacji z Mourinho, które od początku nie były łatwe.

– Mourinho był dla mnie twardy. Myślę, że było to spowodowane tym, że nie zrozumieliśmy się zbyt dobrze. Poznaliśmy się jednak lepiej, wiele teraz rozmawiamy i wszystko idzie dobrze.

Źródło:

ESPN

Dyskusja