Mata o starciu z Newcastle i spotkaniu z Benitezem

628-390-mata-18

Jak co poniedziałek, Juan Mata publikuje swoje przemyślenia na personalnym blogu. Dzisiaj, Hiszpan opowiada o trwającej wciąż przerwie reprezentacyjnej oraz o najbliższym meczu Premier League, kiedy to United zmierzy się u siebie z Newcastle.

Witajcie!

Trwająca przerwa reprezentacyjna to dla mnie okres, w którym całkowicie odciąłem się od piłki. Odpocząłem, zrelaksowałem, wyciszyłem się. Udałem się w odwiedziny do rodziny i to z nią spędziłem ostatnie dni. Koledzy z kadry wygrali oba mecze towarzyskie, co również mnie cieszy. Dziś wracamy do treningów, zaczynamy przygotowania do meczu z Newcastle. Przed nami ciężkie i ważne miesiące, z doświadczenia wiem, że kluczowy dla układu tabeli jest okres świąteczny. Jeśli wygramy w tym okresie wszystkie mecze, to jestem przekonany, że zmniejszymy stratę do City.

W sobotę zmierzymy się z Newcastle, beniaminkiem tego sezonu Premier League. Dziwnie to brzmi, nazywanie tak wielkiego i zasłużonego dla Premier League klubu, beniaminkiem. Widać po ich wynikach, że to naprawdę dobry zespół, prowadzi ich Rafa Benitez, z którym miałem już przyjemność pracować. Dobrze będzie go zobaczyć. Miło wspominam okres naszej współpracy w Chelsea. W tym sezonie ligowym, nie straciliśmy u siebie ani jednej bramki, wszystko wygrywamy do zera. Mam nadzieję, że kontynuujemy to w sobotę i zdobędziemy kolejne i cenne trzy punkty.

Życzę wam wszystkim miłego tygodnia, pozdrawiam – wasz Juan.

Źródło:

manutd.com

Dyskusja