Mourinho: Nie rozumiem dlaczego kibice nie wspierają Lukaku

628-390-mourinho-12

Jose Mourinho wyraził swoje rozczarowanie brakiem wsparcia kibiców dla Romelu Lukaku. Trener Czerwonych Diabłów nie rozumie, czemu fani nie dopingują Belgijskiego snajpera.

Mourinho powiedział co myśli, w wywiadzie dla klubowej telewizji MUTV. Odniósł się też do reakcji kibiców, zgromadzonych wczoraj na Old Trafford, na zdjęcie Marcusa Rashforda i wpuszczenie za niego Anthony’ego Martiala. Fani skwitowali to głośnym buczeniem.

– Chciałbym wiedzieć dlaczego Romelu nie dostaje tyle wsparcia od fanów, na ile zasługuje, ponieważ on daje im wszystko. Dla mnie to niesprawiedliwe, że gdy strzela bramkę to cieszymy się i skandujemy jego imię, a jak nie strzela, to buczymy i gwiżdżemy. Jestem rozczarowany. Nie postawą Lukaku, a postawą fanów – powiedział Mourinho.

To nie pierwszy raz, kiedy Mourinho narzeka na kibiców United. W przeszłości zdarzało mu się wytykać zbyt cichy doping w trakcie meczów, czy właśnie gwizdanie na jego piłkarzy.

– Nie rozumiem też kiedy fani mówią “Ten jest Czerwonym Diabłem”, a potem wskazują na drugiego “A ten nie jest, nie wspieramy go”. Wszyscy zawodnicy tego klubu są Czerwonymi Diabłami – kończy Mourinho.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja