Mourinho zaskoczony, ale zadowolony po wypowiedzi Herrery

 

herrera

Jose Mourinho jest przekonany, że mecz, jak ten z Hudersfield jest odosobnionym przypadkiem. Boss jest też pod wrażeniem słów Andera Herrery, który po meczu był bardzo szczery i znał przyczyny porażki United.

Byłem zaskoczony, ale też szczęśliwy z powodu jego słów, ponieważ piłkarzom nie jest łatwo dostrzec i przyznać się [do przyczyn porażki – przyp.red.]. Więc byłem zadowolony, ponieważ pokazał godność, charakter i inteligencję, dostrzegając przyczyny przegrania meczu – powiedział Jose o wypowiedzi Herrery.

– Wbrew temu co mówią pewne źródła, sugerujące, że wiedzą wszystko co my tu robimy, mogę obiecać, że od czasu meczu nie wspomniałem nawet przez sekundę o tym spotkaniu, ponieważ nie ma takiej potrzeby. Po wszystkich słowach i uczuciach piłkarzy, nie ma potrzeby by coś dodawać, więc nie opłacajcie źródeł – dodał.

 

– Wiecie, grać źle i przegrać mecze, myślę, że może się to zdarzyć ponownie. Takie rzeczy się zdarzają w trakcie sezonu. Nie można grać dobrze przez cały czas, nie można też mieć zawsze szczęścia, więc myślę, że jeszcze przytrafi nam się porażka. Patrząc jednak jak jesteśmy niezadowoleni z występu i znając piłkarzy, a także wiedząc jakimi ludźmi są, wierzę, że to był odosobniony przypadek – zakończył Mourinho.

Dyskusja