Lindelof: Jestem w dobrej relacji z Jose Mourinho

lindelof

Środkowy obrońca Manchesteru United, Victor Lindelof, zapewnia, że ma dobre stosunki z menedżerem Czerwonych Diabłów, Jose Mourinho.

Szwed został sprowadzony z Benfiki w letnim okienku transferowym za około 35 mln euro. Był on pierwszym nabytkiem tego lata, a mimo to jako jedyny z nowych zawodników, nie zadebiutował jeszcze w Premier League.

Mourinho zabrał już głos w tej sprawie, tłumacząc, że daje stoperowi czas na aklimatyzację i adaptację do warunków Premier League. Teraz jednak, przemówił sam Lindelof.

– Nie czuję presji ani stresu. Jestem częścią jednego z najlepszych klubów na świecie, to oczywiste, że jest tam ogromna rywalizacja i silna konkurencja. Potrzebuję czasu, nie jest łatwo od razu być kluczową postacią Manchesteru United – powiedział w wywiadzie udzielonym Szwedzkiemu Expressen.

Zapytany o swoje relacje z trenerem, Victor odpowiedział:

– Moje relacje z trenerem to sprawa między mną, a nim. Mogę jednak zapewnić, że dobre. Nie wiem czemu miałoby być inaczej. Nie wiem co piszą w gazetach, dostałem od kumpli z United radę, żeby w ogóle do nich nie zaglądać, bo Brytyjska prasa jest wyjątkowo okrutna. Tak więc nie obchodzi mnie co piszą w gazetach, mam bardzo dobre relacje z Jose – kończy Lindelof.

Dyskusja