Lukaku może nie wystąpić w meczach reprezentacji Belgii

lukaku-manutd

Reprezentacja Belgii potwierdziła, że Romelu Lukaku doznał kontuzji kostki w trakcie sobotniego spotkania Manchesteru United z Crystal Palace.

24-letni napastnik zagrał pełne 90 minut i zdobył swojego siódmego gola w Premier League. „Czerwone Diabły” wygrały to spotkanie aż 4:0.

Reprezentacja Belgii zagra z Cyprem we wtorek i Bośnią i Hercegowiną w sobotę. Sztab medyczny Belgów nie wyklucza udziału Lukaku w tych meczach.

Romelu Lukaku przeszedł rezonans magnetyczny. Nie stwierdziliśmy pęknięcia bądź uszkodzenia strukturalnego – czytamy w oświadczeniu.

Romelu będzie trenował indywidualnie, jednak nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy nie uda mu się wystąpić w najbliższych spotkaniach.

Belgia zapewniła sobie awans do mistrzostw świata w trakcie ostatniej przerwy reprezentacyjnej.