Dobra passa nadal trwa! Man Utd 4:0 Crystal Palace

Manchester United v Crystal Palace | Juan Mata, Marcus Rashford, Maroune Fellaini

Manchester United pewnie pokonał Crystal Palace 4:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Juan Mata, Marouane Fellaini i Romelu Lukaku.

MANCHESTER UNITED 4:0 CRYSTAL PALACE

Mata 3′; Fellaini 35′, 48′; Lukaku 86′

Już w 3. minucie Czerwone Diabły zdobyły pierwszą bramkę. Rajdem lewą stroną popisał się Marcus Rashford. Anglik podał piłkę na 14. metr, a najlepiej intencje wychowanka Manchesteru United odczytał Juan Mata, który strzałem w prawy róg pokonał Hennesseya.

W 11. minucie po dobrej akcji Manchesteru United strzał z dystansu oddał Nemanja Matic. Pomocnik uderzył nad bramką.

W 32. minucie Sako oddał groźny strzał na bramkę Manchesteru United. Na posterunku był David De Gea, który sparował strzał za linię boczną.

W 35. minucie na 2:0 podwyższył Marouane Fellaini. Po raz kolejny Czerwone Diabły zaatakowały lewą stroną, jednak tym razem piłkę dośrodkował Ashley Young. Futbolówka trafiła do Marouane’a Fellainiego, który płaskim strzałem pokonał bramkarza gości.

W 41. minucie Chris Smalling znalazł pozycję do strzału głową po rzucie rożnym. Strzał Anglika ominął słupek bramki Crystal Palace.

Dwie minuty później Juan Mata wrzucił piłkę w pole karne. Futbolówkę głową zgrał Romelu Lukaku, a następnie dopadł do niej Marcus Rashford. Skrzydłowy Manchesteru United uderzył po krótkim słupku, ale dobrą interwencję zaliczył Hennessey.

W 48. minucie kolejnego gola zdobył Marouane Fellaini! Marcus Rashford dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a Belg strzałem głową podwyższył na 3:0.

W 58. minucie po szybkim wznowieniu akcji z rzutu rożnego do pozycji strzeleckiej doszedł Ashley Young. Uderzenie Anglika pewnie wyłapał bramkarz gości.

W 71. minucie Nemanja Matic popisał się fantastycznym podaniem do Jessego Lingarda. Anglik przegrał pojedynek z obrońcą Crystal Palace, jednak do piłki dopadł Romelu Lukaku. Belg minął obrońców gości, jednak nie wykorzystał fantastycznej okazji i strzelił obok bramki.

Trzy minuty później Lukaku wyłożył Lingardowi piłkę na 16. metrze. Anglik strzelił nad poprzeczką.

W 81. minucie po podaniu Andera Herrery przed dobrą okazją stanął Anthony Martial. Francuz został zatrzymany przez dobrze dysponowanego bramkarza przyjezdnych.

W 86. minucie podłamane Crystal Palace straciło czwartego gola. Anthony Martial podał do Romelu Lukaku, a napastnik bez problemu umieścił piłkę w siatce z bliskiej odległości.

Man Utd: De Gea, Valencia, Jones, Smalling, Young, Matić, Fellaini, Mata (Herrera 76′), Mkhitaryan (Lingard 66′), Rashford (Martial 72′), Lukaku

Crystal Palace: Hennessey, Ward, Sakho, Delaney, Van Aanholt, Townsend, Milivojevic, Cabaye, Schlupp (McArthur 68′), Puncheon (Riedewald 68′), Sako (Ladapo 74′)