Demolka w Moskwie. CSKA – United 1-4!

lukaku-martial-cska

Manchester United pewnie pokonał w Moskwie miejscowe CSKA 4-1. Bramki dla gości zdobyli – Romelu Lukaku dwie oraz po jednej Anthony Martial i Henrikh Mkhitaryan. W doliczonym czasie honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Kuchaev. Czerwone Diabły po tej wygranej są liderem grupy z 6 punktami na koncie.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego prowadzenia United. Już w 4 minucie Romelu Lukaku wyprowadził Czerwone Diabły na prowadzenie.

Ataki podopiecznych Jose Mourinho nie ustawały i na bramkę Akinfeeva sunęła akcja za akcją. Przyniosło to kolejny efekt w 19 minucie, wejście w pole karne Mkhitaryana i faul jednego z obrońców CSKA. Sędzie wskazał na wapno, a Anthony Martial pewnie wykonał jedenastkę.

W 27 minucie fatalny błąd obrony CSKA daje United gola na 3-0. Dośrodkowanie z lewego skrzydła Martiala, kiks jednego z obrońców i Lukaku z 5 metrów pakuje piłkę do bramki.

Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Tuż po wznowieniu gry doskonałą szansę na hat-trick miał Romelu Lukaku. Belg dostał dobre podanie od Martiala i znalazł się tuż przed bramkarzem CSKA, jednak tym razem to Akinfeev był górą.

W 57 minucie jednak było już 4-0! Strzał Martiala z 15 metrów odbija do boku Akinfeev, lecz przy dobitce Mkhitaryana był już bezradny.

Gdy wydawało się, że wynik nie ulegnie już zmianie, CSKA przeprowadziło składną akcję w 91 minucie i Kuchaev zdołał pokonać De Geę. Tuż po tej bramce sędzia zakończył spotkanie. United odniosło drugie zwycięstwo w drugim meczu w tej edycji Ligi Mistrzów i jest samodzielnym liderem naszej grupy.

CSKA MOSKWA – MANCHESTER UNITED 1-4 (0-3)
Bramki: Kuchaev 90+ – Lukaku 4′ 27′, Martial 19′, Mkhitaryan 57′

CSKA: Akinfeev, Fernandes, Vasin, VBerezutskiy, Ignashevich, Shchennikov, Wernbloom, Golovin, Dzagoev (Milanov 72′), Chalov (Zhamaletdinov 67′), Vitinho (Kuchaev 84′)

Man Utd: De Gea, Young (Darmian 67′), Bailly, Smalling, Lindelof, Blind, Herrera, Matić,Mkhitaryan (Lingard 60′), Martial (Rashford 71′), Lukaku