Image default
Wypowiedzi

Mata: Niech zwycięska passa trwa!

628-390-mata-19

Jak co poniedziałek, Juan Mata publikuje swoje przemyślenia na personalnym blogu. Dziś, Hiszpan opisał satysfakcję z postawy drużyny w ostatnich tygodniach oraz wyjazd do Rosji, gdzie United zagra z CSKA w Lidze Mistrzów.

Witajcie!

Przyzwyczajam się do pisania do was po cotygodniowych zwycięstwach i podoba mi się to. Taką rutynę to ja lubię! Ostatnia wygrana z Southampton była wywalczona i trudna do zdobycia. Nie pozwalali nam grać tego co chcemy, do tego stwarzali sobie dobre okazje do strzelenia nam bramki. Prawda jest taka, że nie zasłużyli oni na porażkę, ale w piłce już tak bywa. O tym wiemy bardzo dobrze, w poprzednim sezonie mieliśmy mnóstwo takich spotkań. Mecz na St. Mary’s nie był najlepszy w naszym wykonaniu, ale potrafiliśmy grać lepiej i przegrywać. Takimi meczami wygrywa się tytuł. 

3 punkty ze „Świętymi” oczywiście dały nam jeszcze więcej pewności siebie, ale nie możemy stracić koncentracji. Przed nami Moskwa, Liga Mistrzów. W poniedziałek pakujemy się i wyjeżdżamy do Rosji. Przed nami długa droga, do tego dochodzi zmiana strefy czasowej, ale z tym mierzyliśmy się już w Lidze Europy, chociażby przed meczem z FK Rostow. Chcemy kontynuować dobrą passę, liczymy na kolejne 3 punkty w Lidze Mistrzów.

CSKA to wysoki poziom. Są w gazie, grają u siebie, mają naprawdę topowych piłkarzy. Zaczęli od 3 punktów w Lizbonie, to świadczy o ich klasie. Czeka nas bardzo wymagające spotkanie. Nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że was nie zawiedziemy i wywieziemy z Moskwy kolejne punkty!

Miłego tygodnia!

Juan

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka