Image default
Klub

FA nie ukarze Jose Mourinho

628-390-mourinho-manutd-7

FA nie wyciągnie żadnych dodatkowych konsekwencji od Jose Mourinho, po tym jak Portugalczyk został wyrzucony na trybuny pod koniec meczu z Southampton.

Trener Czerwonych Diabłów przyznał, że był zaskoczony decyzją sędziego Craiga Pawsona, który wyprosił go na trybuny w ostatniej minucie spotkania na St. Mary’s Stadium. Mourinho wykroczył poza strefę techniczną i od razu został przez to wyrzucony. Portugalczyk nie protestował, tylko spokojnie pożegnał się uściskiem dłoni z całą ławką i menedżerem Southampton, po czym mecz się skończył.

„The Special One” przekonywał w wywiadach, że nie wie czemu został wyrzucony. Bryan Robson był oburzony faktem, że w ogóle doszło do wyrzucenia trenera, a co dopiero, że FA może go jeszcze dodatkowo ukarać. Były kapitan United może być spokojny, ponieważ Jose nie doczeka się żadnych innych kar.

FA przeprowadziło już 3 dochodzenie w sprawie Mourinho, w przeciągu 12 miesięcy, ale tym razem wszystko poszło szybko, ponieważ federacja postanowiła nie dokładać żadnych sankcji, uznając, że wyrzucenie Portugalczyka na trybuny, było wystarczające.

Podobne artykuły

Oficjalnie: Phelan stałym asystentem Solskjaera!

adi87a

Luke Shaw Piłkarzem Roku! Podsumowanie gali Man Utd.

adi87a

Man Utd potwierdził terminy meczów przedsezonowych

Mateusz Motyka