Mourinho: Widzę wielką przemianę u Martiala

628-390-martial-18

Anthony Martial znów jest szczęśliwym facetem w Manchesterze United, co dostrzega Jose Mourinho.

21-latek został wybrany piłkarzem wygranego 4-1 meczu z Burton w 3 rundzie Carabao Cup. Piłkarz zdobył bramkę i asystę, a także regularnie siał popłoch w szeregach defensywnych drużyny gości.

Wcześniej na początku sezonu Phil Jones dostrzegł zmianę u Martiala, kiedy ten trafił do siatki w meczu z West Ham i wówczas pojawił się uśmiech na jego twarzy.

Francuz ma już na koncie 4 gole w 7 meczach, a jego przemianę dostrzega też Jose Mourinho.

Widzę wielką zmianę u niego jako osoby, nastrój, wyraz twarzy, język ciała, widać u niego szczęście. To szczęśliwy facet, który pracuje bardzo dobrze. Rozpoczyna mecze i stara się grać dobrze.

– Nawet gdy wchodzi z ławki na ostatnie 10 minut, jak w ostatnim meczu u siebie, stara się cieszyć grą i czerpać coś dla siebie z tych dodatkowych minut. Jestem bardzo zadowolony z jego ogólnego nastawienia, a wówczas łatwiej się gra.