Kolejny pogrom na Old Trafford!! United 4-0 Everton!

lukaku-martial

Manchester United pokonał dziś 4:0 Everton i razem z derbowym rywalem, Manchesterem City, okupuje pozycję lidera Premier League.

GOOOOOLLLLL!!!! Niesamowita bramka Antonio Valencii!!! United w 4 minucie wychodzi na prowadzenie! Matić przerzucił piłkę na narożnik pola karnego, gdzie czekał już Valencia. Ekwadorczyk huknął potężnie z pierwszej piłki, która wpadła w samo okienko! Pickford bez szans!

21 minuta, z kontrą wychodzi Everton, Martina zagrywa na 16 metr do Wayne’a Rooneya, ten od razu uderza, ale piłka minimalnie przechodzi obok słupka.

Jakim cudem to nie wpadło?! W 26 minucie fatalne wyprowadzenie piłki przez gości, Mata zagrywa do Lukaku, ten ogrywa Williamsa i mając przed sobą tylko bramkarza… nie trafił w bramkę!

Zakotłowało się pod bramką De Gei, piłka wpadła do bramki, ale Davies był na spalonym i w 29 minucie nadal mamy 1:0.

W 39 minucie kolejna sytuacja Lukaku, ale tym razem piłkę w dobrej sytuacji wybił mu Williams.

Ależ teraz blisko wyrównania! Tuż po rozpoczęciu 2 połowy, dobra akcja Evertonu, Davies zagrywa w pole karne do Rooneya, ten zabiera się z piłką, Bailly co prawda trącił mu piłkę, ale Wayne powalczył i odzyskał piłkę na 5 metrze, był sam na sam, ale fantastycznie interweniował De Gea!

W 50 minucie próbował Marcus Rashford, ale uderzył bardzo niecelnie.

Kolejna świetna okazja dla Evertonu! W 62 minucie Sigurdsson przecisnął się przez obronę United i oddał strzał, ale ponownie świetna interwencja De Geii!

Słupek!! Mata bliski gola z rzutu wolnego! Hiszpan uderzał z okolic 18 metra, piłka przeleciała nad murem, ale trafiła w obramowanie bramki!

Lingard!! Pudło!! W 70 minucie świetną okazję miał Anglik, dostał piłkę na 5 metr, ale fatalnie przestrzelił.

W 76 Matić mocno i ładnie uderzył z dystansu, ale piłka minęła nieznacznie słupek bramki Pickforda.

GOL! 2:0!! Henrikh Mkhitaryan!! Fatalna strata Williamsa, Fellaini zabiera piłkę stoperowi Evertonu, podaje do Lukaku, ten do Mkhitaryana, a ten strzela bramkę! Świetna akcja!

3:0!! W 90 minucie Lukaku wykorzystuje zamieszanie pod bramką Evertonu i trafia do siatki!

4:0!! Sędzia dyktuje karnego po ręce Schneiderlina! Jedenastkę pewnie wykorzystuje Martial!

Manchester United zagrał dziś przyzwoite spotkanie, piękną bramkę zdobył Valencia. Później goście stawiali opór, ale w końcówce pęki i posypały się kolejne gole.

MANCHESTER UNITED 4:0 EVERTON

Bramki: 4′ Valencia 84′ Mkhitaryan 90′ Lukaku  90+1′ Martial

Man Utd: De Gea – Valencia, Jones, Bailly, Young – Matić, Fellaini, Mata (76′ Herrera) – Mkhitaryan (87′ Martial), Rashford (61′ Lingard) – Lukaku

Everton: Pickford, Baines, Keane,Williams, Jagielka, Martina, Schneiderlin, Gueye (76′ Calver – Lewin), Davies (65′ Ramirez), Sigurdsson, Rooney (82′ Mirallas)