Image default
Transfery

Bale: Był argument bym dołączył tego lata do United

bale

Gareth Bale przekazał, że miał możliwość odejścia tego lata do Manchesteru United. Walijczyk ostatecznie zdecydował się jednak na pozostanie w Realu Madryt.

Jose Mourinho kilkakrotnie wyrażał podziw dla Walijczyka i nie było tajemnicą, że chętnie widziałby go na Old Trafford. Bale przed odejściem z Tottenhamu do Madrytu, był gwiazdą Premier League i po ewentualnym powrocie na Wyspy, mógłby ponownie zacząć błyszczeć. Obecnie znajduje się jednak w cieniu takich graczy jak Marco Asensio czy Cristiano Ronaldo.

Piłkarz powiedział, że był pewien argument, przez który mógł odejść, a konkretniej chodzi o to, że na Old Trafford nie byłby w cieniu innych graczy i mógłby być liderem drużyny. Ostatecznie jednak Walijczyk zdecydował się pozostać w ekipie prowadzonej przez Zinedine’a Zidane’a, gdzie jak sam powiedział może liczyć na regularne trofea.

Zapytany o swoje ewentualne odejście z Realu na rzecz United, odpowiedział:

Cóż, był ku temu pewien argument, ale myślę, że gdy spojrzy się potem na swoją karierę, najważniejsze są trofea. To na koniec prawdopodobnie najważniejsza rzecz.

Jak widać po słowach Walijczyka, w United jego zdaniem nie mógłby liczyć na regularne zdobywanie trofeów, co miało miejsce w Realu w ostatnich latach. Wydaje się, że takimi słowami piłkarz może zamknąć sobie drogę na Old Trafford.

Podobne artykuły

Record: United zapłaci 120 mln za Felixa?

Mateusz Motyka

Galtier: Nicolas Pepe odejdzie z Lille

adi87a

PSG liczy na sprowadzenie De Gei za darmo

adi87a