Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Nie sądzę, że Bailly i Jones są lepsi od Smallinga i Lindelofa

jones-bailly-mourinho

Jose Mourinho na dzisiejszej konferencji prasowej przed spotkaniem 1 kolejki Ligi Mistrzów z FC Basel, poruszył temat środkowych obrońców. Zdaniem Portugalczyka, podstawowi dotychczas defensorzy, Eric Bailly i Phil Jones są na tym samym poziomie co Chris Smalling i Victor Lindelof.

Bailly i Jones są zawieszeni i żaden z nich nie zagra we wtorkowym starciu ze Szwajcarami. Menadżer Czerwonych Diabłów przekazał, że nawet jeśli mogłby z nich skorzystać, prawdopodobnie i tak wystawiłby drugi duet defensorów.

Nie sądzę, że Baillly i Jones są lepsi od Smallinga i Lindelofa. Nawet jeęli Bailly i Jones nie byliby zawieszeni, prawdopodobnie i tak zagrałbym Smallingiem i Lindelofem. Są na tym samym poziomie, to po prostu różni piłkarze.

– Nie ma potrzeby by Lindelof adaptował się do Ligi Mistrzów, za to potrzebuje on czasu na adaptację w Premier League, zwłaszcza że to Premier League. To bardzo bystry i spokojny chłopak, który idzie krok po kroku. Jestem bardziej niż pewien, że jutro dobrze się spisze. Jest bardzo dobrym piłkarzem z dużym potencjałem.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka