Image default
Wypowiedzi

De Gea zapytany o Real: Dobrze jest wrócić do Ligi Mistrzów

degea

David De Gea był piłkarzem, który u boku Jose Mourinho odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Oto co powiedział Hiszpan.

Na temat doskonałej interwencji po strzale Jese w meczu ze Stoke. Wielu twierdzi, że to najlepsza obrona De Gei w karierze.

Nie wiem, miałem wiele świetnych interwencji podczas mojej kariery, ale nie miałem szczęścia, że później strzelili gola. Byłem smutny, ale to była dobra interwencja.

W obliczu ciągłych spekulacji dotyczących możliwego odejścia do Realu Madryt, De Gea został zapytany o swoją przyszłość, na co odpowiedział bardzo wymijająco.

Dobrze jest wrócić do Ligi Mistrzów po prawie dwóch latach bez meczu w tych rozgrywkach na Old Trafford. To było trudne dla takiego klubu jak Manchester United. Mamy wielką motywację, ale musimy to udowodnić na boisku przed naszymi fanami.

Hiszpan o rywalizacji z pozostałymi bramkarzami.

Czasami chcesz grać w każdym meczu, ale decyzje menadżera były właściwe, ponieważ wygraliśmy rozgrywki [Ligi Europy – przyp.red.]. Walczymy o miejsce w składzie, to dobrze dla składu, że ciężko trenujemy na treningach, to oczywiste, że zawsze chce grać. Cała nasza trójka trenuje ciężko by być tym, który znajdzie się w danej chwili na boisku. Czuję się silny i pewny siebie, każdy ciężko trenuje by wyjść w pierwszym składzie.

O kolegach z linii defensywnej.

Czuję się naprawdę dobrze z moimi obrońcami. Jeśli któryś nie może zagrać, jestem spokojny, bo zastąpi go ktoś inny, a mamy świetnych obrońców.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka