Image default
Transfery

Mourinho: Wypożyczenie Pereiry do Valencii to błąd

andreas-pereira2

Jose Mourinho przekazał na dzisiejszej konferencji prasowej przed meczem ze Stoke City, że jest zawiedziony decyzją Andreasa Pereiry o odejściu na wypożyczenie do Valencii.

Brazylijczyk odszedł do hiszpańskiego klubu w ostatnim dniu letniego okna transferowego, by nabrać więcej doświadczenia w grze w pierwszym składzie. Decyzji tej nie pochwala jednak menadżer Czerwonych Diabłów.

– To była jego decyzja, z którą się nie zgadzam. Decyzja, która mnie rozczarowuje i szczerze myślę, że nie była to dla niego najlepsza opcja. On ma potencjał by walczyć o miejsce w składzie, o swoją szansę i bycie piłkarzem United. 

– Jego decyzja może być rozpatrywana jako decyzja młodego piłkarza, który chce grać co weekend, ale także jako młodego gracza, który nie jest gotowy by walczyć o coś innego i o grę w pomocy Manchesteru United.

– Musisz być gotowy na walkę o swoje miejsce i jestem zawiedziony, że odszedł. Była to jednak jego decyzja. Otworzyłem mu drzwi, ma długoterminowy kontrakt. Możemy go sprowadzić z powrotem 1 stycznia, więc nie ma dramatu, lecz ta decyzja mnie odrobinę rozczarowuje – powiedział Mourinho.

Podobne artykuły

Marcos Rojo zostanie w Man Utd

adi87a

Independent: United wymieni Lukaku na Škriniara?

Mateusz Motyka

Sport: United wystosowało znacznie lepszą ofertę dla De Ligta

adi87a