Image default
Wypowiedzi

Jose o sytuacji kadrowej przed meczem ze Stoke

mourinho

Menadżer Manchesteru United, Jose Mourinho musi poczekać na powrót swoich piłkarzy do treningu by ocenić, jakim składem będzie dysponował na jutrzejszy mecz ze Stoke City.

Portugalczyk nie bedzie mógł skorzystać z wypożyczonego do Velencii, Andreasa Pereiry. Luke Shaw i Ashley Young zagrali w ostatnim meczu drużyny U-23, jednak ich forma jest wielkim znakiem zapytania. Poza grą pozostają wciąż Zlatan Ibrahimović i Marcos Rojo.

Musimy poczekać i wtedy zobaczymy. – powiedział Jose, zapytany o sytuacje kadrową przed meczem – Wciąż mamy przed sobą jeden trening. Nie wiadomo czy wszyscy są zdrowi, dziś po raz pierwszy jesteśmy wszyscy razem [po przerwie na reprezentacje – przyp.red.].

– Mam nadzieję, że te 15 dni przerwy bez wspólnych treningów nie wpłynie na nas zbyt mocno. Wiem, że to będzie miało na nas wpływ. Co innego jest pracować z piłkarzami przez cały tydzień, przygotowując taktykę i przechodząc przez każdy aspekt przygotowania do rozgrywanego w weekend meczu, a zupełnie inaczej jest gdy piłkarzy nie ma i stopniowo wracają.

– Jeszcze nie widziałem ich wszystkich. Dziś jest pierwszy raz, gdy zobaczę ich wszystkich, oczywiście dziś nie jest dzień na pracę, ale na decyzję i selekcję drużyny na wyjazd do Stoke. Mam nadzieję, że zachowamy dobry poziom gry – przekazał Mourinho.

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka