Image default
Wypowiedzi

Mata: Czeka nas ciężki wrzesień

628-390-mata-watford

Jak co poniedziałek, zawodnik Manchesteru United, Juan Mata, publikuje swoje przemyślenia, dotyczące swojego życia i klubu z Old Trafford, na swoim blogu. W tym dzisiejszym, Hiszpan przekonuje, że jest przygotowany do trudnego miesiąca, który czeka Czerwone Diabły.

Witajcie!

Dziś piszę do was z mojej rodzinnej miejscowości, Asturias, gdzie odpoczywam, otoczony przyjaciółmi i rodziną. Zawsze dobrze jest się wyłączyć, zrelaksować. Najlepiej w gronie ludzi, których kochasz. W ten sposób na pewno solidnie naładuję akumulatory przed ciężkim miesiącem, który nas czeka.

Wrzesień nie będzie nas oszczędzał. Czeka nas maraton 7 gier w przeciągu tylko 22 dni. Za nami świetny start w Premier League, zależy nam na tym, by kontynuować tą passę. Zaczynamy kolejne rozgrywki, Liga Mistrzów, Carabao Cup. Dobre wyniki osiągnięte w tych siedmiu meczach będą możliwe tylko dzięki pełnemu zaangażowaniu i dobrej dyspozycji wszystkich naszych zawodników.

Zapewne interesuje was jak na drużynę wpływa okienko transferowe, zwłaszcza takie jak ostatnie, pełne spekulacji. Jednak u nas wyglądało to naprawdę spokojnie, zwłaszcza po powrocie Zlatana. Chciałbym życzyć też powodzenia Andreasowi, który został wypożyczony do Valencii. Jest świetnym piłkarzem, dobrym człowiekiem i mam nadzieję, że świetnie się tam spisze i wróci do nas jeszcze lepszy.

W najbliższej kolejce Premier League podejmiemy na wyjeździe Stoke City, a tam zawsze ciężko nam się gra. Po tym spotkaniu, zaczniemy myśleć o Lidze Mistrzów, która wreszcie wraca na Old Trafford.

Na dzisiaj to tyle, trzymajcie za nas kciuki w najbliższych meczach, wasze wsparcie będzie dla nas kluczowe w tym maratonie, który nas czeka. Życzę wam miłego tygodnia!

Juan

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka