Image default
Klub

OFICJALNIE: Andreas Pereira przedłużył kontrakt z Manchesterem United

andreas-pereira

Manchester United poinformował na swojej stronie internetowej o przedłużeniu kontraktu z Andreasem Pereirą. Nowa umowa będzie obowiązywać do czerwca 2019 roku.

Pereira w ostatnim dniu, niedawno zamkniętego okienka transferowego, został wypożyczony do końca obecnego sezonu do Valencii. Jego poprzedni kontrakt z United obowiązywał do czerwca 2018, co oznaczało, że Pereria, po powrocie z wypożyczenia, mógłby już nie reprezentować klubu z Old Trafford. Tak się jednak nie stanie, ponieważ nowy kontrakt 21-latka będzie obowiązywał rok dłużej.

– Andreas już teraz jest bardzo dobrym piłkarzem. Jest młody, ambitny, perspektywiczny i pełen chęci rozwoju. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że już wkrótce będzie czołowym zawodnikiem United – powiedział Mourinho.

– Bardzo się cieszę, że przedłużyłem kontrakt z tak wspaniałym klubem. Trener buduje tutaj świetną drużynę, a ja jak najszybciej chcę być jej częścią. Kontynuuję swój rozwój w Valencii, gdzie mam nadzieję, dostanę dużo minut i szans do gry. Pragnę podziękować menedżerowi, za pomoc i wiarę jaką mnie obdarzył – powiedział Pereira.

Podobne artykuły

Oficjalnie: Phelan stałym asystentem Solskjaera!

adi87a

Luke Shaw Piłkarzem Roku! Podsumowanie gali Man Utd.

adi87a

Man Utd potwierdził terminy meczów przedsezonowych

Mateusz Motyka