Image default
Wypowiedzi

Lindelof: Ja po prostu chcę grać w piłkę

lindelof

Victor Lindelof, mający za sobą trudny początek w United, przekonuje, że pragnie tylko jak najszybciej wrócić na murawę i regularnie występować w drużynie Czerwonych Diabłów.

Szwed został kupiony z Benfiki Lizbona za 31.5 mln funtów, w meczach towarzyskich grał w kratkę, a w spotkaniu o Superpuchar Europy zagrał po prostu słabo i od tej pory nie podniósł się z ławki. Wciąż czeka na debiut w Premier League.

Świetna dyspozycja Phila Jonesa i Erica Bailly’iego oraz problemy z wygraniem rywalizacji z Chrisem Smalling’iem sprawiają, że przyszłość Lindelofa nie wygląda za dobrze. On jednak nie panikuje i przekonuje, że skupia się na treningach i powolnej adaptacji do angielskiego futbolu.

– To jasne, że każdy chce grać w każdym meczu. W drużynie jest duża konkurencja i ciężka rywalizacja, trudno żeby tak nie było. Walczę o skład z klasowymi zawodnikami – powiedział Szwed w rozmowie z Fotballskanalen.

– Dopiero co zmieniłem klub. Jestem zadowolony z ostatnich sesji treningowych w swoim wykonaniu, krok po kroku uczę się gry w Anglii. Poczułem różnicę pomiędzy Benficą, a United. Presja, oczekiwania i zainteresowanie tobą jest nieporównywalnie większe. Skupiam się na każdym kolejnym spotkaniu, na tym po co tu przyszedłem, czyli na grze w piłkę – kończy Lindelof.

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka