Image default
Transfery

Zlatan Ibrahimović ponownie Czerwonym Diabłem!

628-390-zlatan-8

Manchester United poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej o ponownym zakontraktowaniu Zlatana Ibrahmovicia. Nowa umowa będzie obowiązywać przez rok. 

Szwed będzie też grał z nowym numerem na koszulce. Jego starą „dziewiątkę” ma aktualnie Lukaku, więc Zlatan od tego sezonu będzie występował z numerem 10. „Ibra” do tej pory zaliczył 46 spotkań w barwach United, zdobył w nich 28 goli. Jego trafienia dały zwycięstwo w Pucharze Ligi, pomogły też wygrać Tarczę Wspólnoty i Ligę Europy.

Oto co do powiedzenia miał Jose Mourinho:

– Jestem bardzo zadowolony, że Zlatan znów jest z nami. Jego rehabilitacja przebiega nieprawdopodobnie dobrze. Czekamy na niego, ponieważ taki zawodnik jak on, jest wzmocnieniem każdej drużyny. Po tym co nam dał w poprzednim sezonie, nie mogliśmy nie okazać mu wdzięczności. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że Zlatan będzie ważnym ogniwem w drugiej części sezonu.

Tak całą sytuację skomentował sam Ibrahimović:

– Wróciłem by skończyć to co zacząłem. Od początku chciałem tu zostać oraz widziałem, że wszyscy nadal mnie tu chcą. Nie mogę się doczekać ponownego wybiegnięcia na Old Trafford, ale zdaję sobie sprawę, że muszę jeszcze trochę poczekać. Ciężko pracuję, by wrócić do pełnej sprawności i obiecuję, że nadal będę pracował.

Podobne artykuły

Marcos Rojo zostanie w Man Utd

adi87a

Independent: United wymieni Lukaku na Škriniara?

Mateusz Motyka

Sport: United wystosowało znacznie lepszą ofertę dla De Ligta

adi87a