Image default
Wypowiedzi

Sarri: Dajcie nam Manchester United!

milik

Trener Napoli, Maurizio Sarri stwierdził, że z wielką przyjemnością zmierzyłby się z Manchesterem United na Old Trafford w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Drużyna Napoli pokonała wczoraj na wyjeździe francuskie Nice 2-0 i po takim samym wyniku u siebie, wygrała rywalizację 4-0 w dwumeczu, kwalifikując się do fazy grupowej.

Z przyjemnością zagrałbym przeciwko Manchesterowi United na Old Trafford – stwierdził Sarri na pomeczowej konferencji prasowej, przed czwartkowym losowaniem.

Liczę, że spiszemy się dobrze zarówno w Europie, jak i we Włoszech. Pochwaliłem moich piłkarzy i 30 sekund później powiedziałem, że mają przed sobą mecz z Atalantą w ten weekend, przeciwko której w zeszłym sezonie straciliśmy wiele punktów.

– Byłbym bardzo zawiedziony, jeśli nie zakwalifikowalibyśmy się do Ligi Mistrzów. Musimy jednak powstrzymać się od euforii, ponieważ może nas to zaprowadzić w ślepą uliczkę. Chłopcy zasłużyli na Ligę Mistrzów.

– Losowanie kwalifikacji nie było łatwe i chciałem podziękować piłkarzom za pokazanie, jak bardzo zależy im na Napoli. Niektórzy mogli być na wakacjach na początku lipca, ale zrezygnowali z dodatkowego czasu wolnego, by trenować z drużyną – powiedział trener Napoli.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka