Image default
Wypowiedzi

„Jak mogłeś być tak k**wa głupi, by rozważyć wykonywanie tak popie*olonej pracy”

628-390-jones-5

Phil Jones został jakiś czas temu ukarany przez UEFA grzywną 5000 euro i absencją w 3 spotkaniach za obrazę pracownika Stacji Kontroli Dopingowej. Luka Zajc, bo tak nazywa się „ofiara” agresji obrońcy Manchesteru United, wyjawił co tak naprawdę powiedział do niego Jones.

Obrońca United był tylko rezerwowym w finałowym spotkaniu Ligi Europy z Ajaxem Amsterdam, jednak tuż po końcowym gwizdku, musiał udać się jako pierwszy do Stacji Kontroli Dopingowej, na rutynowe testy antydopingowe.

Jones był wściekły, że nie może celebrować sukcesu wraz z resztą kolegów z drużyny i swoją frustrację wyładował na Zajcu, który tak zrelacjonował ten incydent:

Pierwszy piłkarz Manchesteru United, Phil Jones, przyszedł do DCS (Stacja Kontroli Dopingowej) i był bardzo rozczarowany, że musi tu być. Chciał wyjść i celebrować z drużyną, ale powiedziałem mu, że najpierw muszę pobrać od niego próbki. Wówczas on powiedział, że jestem poje*any, że to robię i że mam popie**oloną pracę i jak mogłem być tak ku*wa głupi, by rozważyć wykonywanie takiej popie**olonej pracy.

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka