Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Wierzę w Martiala. W tym sezonie będzie lepszy.

628-390-martial-18

Jose Mourinho wierzy w Anthony’ego Martiala i przekazał, że jego zdaniem Francuz stanie się w tym sezonie lepszym piłkarzem.

Wierzę w niego. Prawdopodobnie piłkarz, którego szukałem na rynku transferowym nie był typowym ofensywnym skrzydłowym, ponieważ takich mam. Piłkarz, którego szukałem miał mi pozwolić grać trójką z tyłu i występować na wahadle. Jako typowy ofensywny skrzydłowy, Martial to dobry zawodnik.

– To jeden z piłkarzy, którzy będą mieli lepszy sezon od poprzedniego. Obserwuję moich piłkarzy i jestem pewien, że niektórzy z nich będą lepsi w tym sezonie niż w poprzednim, Anthony jest bez wątpienia jednym z nich – powiedział Jose.

Mourinho dodał, że jego młody skład, w tym Martial, musi z biegiem czasu stawać się coraz lepszy. Doświadczenie gry w Lidze Mistrzów, dla niektórych po raz pierwszy, będzie z pewnością dla nich bardzo cenne.

Oni są wszyscy młodzi. Miki i Mata są bliscy trzydziestki. Romelu ma 24 lata, Lingard i Rashford są w dobrym wieku i wszyscy oni grają. To również reprezentanci swoich krajów, którzy mają szansę gry w meczach międzypaństwowych.

– Jesteśmy w Lidze Mistrzów, więc to pierwsza okazja gry w tych rozgrywkach dla Rashforda. Anthony grał trochę w barwach Monaco, Lingard rozegrał trochę minut, ale niewiele. Dla Romelu to pierwszy raz. Liga Mistrzów będzie dla nich wszystkich wspaniałym doświadczeniem, pomocnym w dalszym rozwoju – dodał Portugalczyk.

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka