Łabędzie rozgromione, Swansea 0:4 United!

pogba-martial-mkhitaryan

Manchester United rozgromił dziś Swansea City i zainkasował drugie 3 punkty w tym sezonie Premier League.

W 3 minucie Olsson przedarł się przez obronę United, miał dużo czasu na dośrodkowanie, po czym zaskoczył De Geę, bo jego wrzutka zamieniła się w strzał, który trafił w poprzeczkę! Było groźnie!

Kilka sekund później, Lukaku odbiera piłkę rywalom, rusza na przebój, wpada w pole karne, ale zamiast strzelać, szukał podania do Maty, które zostało przejęte, a późniejszy strzał Belga był już niecelny.

Poprzeczka! W 10 minucie bardzo blisko gola dla United! Z rzutu wolnego dośrodkował Mata, piłka dotarła do Jonesa, który główkuje, ale trafia w obramowanie bramki!

W 23 minucie celny i ładny strzał z przewrotki oddał Olsson, ale prosto w De Geę, który bez problemu wyłapał to uderzenie.

W 29 minucie z daleka próbuje Rashford, ale łapie Fabiański.

W 35 minucie po rzucie rożnym strzelał Bartley, ale nie trafił w bramkę.

Pudło Rashforda!! Kilka chwil później błąd popełnia Mesa, który zgrywa do Rashforda, ten wychodzi sam na sam, ale strzela bardzo lekko i prosto w Fabiańskiego!

38 minuta, kolejna sytuacja po stałym fragmencie dla Swansea, Fernandez wygrywa pojedynek główkowy, zgrywa wzdłuż bramki, ale nikt nie przecina piłki.

Dobra okazja zmarnowana!! W 42 minucie po dośrodkowaniu od Blinda, w polu karnym zapanowało zamieszanie, błąd popełnił Fabiański, piłka odbiła się do Maty, który miał przed sobą pustą bramkę, ale nie zdołał w nią trafić!

GOOOLLL!!! 0:1 dla United!! Eric Bailly! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, uderza Paul Pogba, Fabiański świetnie paruje na poprzeczkę, ale dobitka Bailly’iego z najbliższej odległości jest już skuteczna!!

W 55 minucie z linii 16 metra strzela Rashford, ale trafia prosto w środek, Fabiański łapie.

W 58 minucie z dystansu próbuje Fer, ale uderza bardzo niecelnie.

Chwilę później do pozycji strzeleckiej dochodzi Abraham, miał dużo czasu i miejsca, ale nie trafił głową w bramkę United.

W 70 minucie Fernandez uderzał po rzucie rożny, ale został zablokowany.

W 74 minucie z rzutu wolnego próbował Pogba. Francuz był bardzo blisko gola, ale piłka po jego strzale nieznacznie minęła bramkę!

0:2!!! Romelu Lukaku!!!  Belg fantastycznie został znaleziony przez Mkhitaryana, miał mnóstwo czasu i miejsca, pewnie wykorzystał tę sytuację.

0:3!!! Paul Pogba!!! Francuz dostał świetne podanie od Mkhitaryana, który notuje drugą asystę, po czym świetnie przelobbował Fabiańskiego!!!

GOL! GOL! GOL! Martial!! 84 minuta, super rezerwowy Anthony Martial!!! Pogba zalicza asystę, a Martial technicznym strzałem pokonuje polskiego bramkarza!!

United zagrał dziś dobre spotkanie w defensywie, ofensywa zawodziła, ale jak już odpaliła, to na całego. 6 punktów, dwa zwycięstwa po 0:4, pierwsze miejsce w tabeli, świetny start sezonu!!

SWANSEA CITY 0:4 MANCHESTER UNITED

Bramki: 45′ Bailly, 80′ Lukaku, 82′ Pogba, 84′ Martial

Swansea: Fabianski, Naughton Fernandez, Bartley (67′ Routledge), Mawson, Olsson, Roque Mesa (67′ Narsingh), Fer, Carroll, Ayew, Abraham

Man Utd: De Gea, Valencia, Bailly, Jones, Blind, Matic, Pogba, Mata (74′ Fellaini), Mkhitaryan (85′ Herrera), Rashford (74′ Martial), Lukaku