Image default
Wypowiedzi

Martial: Zrobimy wszystko by wygrać Premier League

martial

Anthony Martial jest niechętny do określania swoich indywidualnych celów na ten sezon, lecz podkreśla, że bardzo liczy na wygranie z Manchesterem United rozgrywek Premier League.

Francuz bardzo dobrze spisał sie w wygranym 4-0 meczu 1 kolejki z West Ham, w którym zdobył bramkę i zaliczył asystę przy trafieniu Paula Pogby.

Jako drużyna nie rozmawialiśmy zbyt wiele o celach na ten sezon, ale naszym głównym celem jest wygranie tak wielu trofeów, jak to możliwe. Tego chcieliśmy dokonać w ubiegłych rozgrywkach i również jest to celem na obecną kampanię. Chcę również jak najwięcej grać. Zawsze od małego chciałem grać i teraz chcę zrobić wszystko co w mojej mocy by zdobyć tytuł. Wyznaczam sobie też cele indywidualne, jeśli chodzi o liczbę meczów i goli, ale zachowam to dla siebie.

– Wszyscy w lidze się zbroją, kupują piłkarzy, więc będzie jeszcze bardziej ekscytująco dla wszystkich, zarówno dla nas, jak i dla tych, którzy oglądają Premier League. Również mamy przed sobą udział w Lidze Mistrzów, myślę, że to rozgrywki, które chce wygrać każda drużyna. To trudne rozgrywki, w których trzeba ciężko pracować od początku do końca. Zobaczymy jak nam pójdzie, wszystko jest możliwe.

– Główny cel to jednak tytuł Premier League. Tego chcemy. Gdy grasz w piłkę, robisz to by wygrać, a nie by być drugim czy trzecim, zrobimy więc wszystko by tego dokonać – powiedział Martial.

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka