Image default
Wypowiedzi

Pogba: Chcę wygrać Premier League z Man Utd!

628-390-pogba-manutd-10

Paul Pogba przekazał, że wrócił do Manchesteru United by wygrać z klubem Premier League i w swoim drugim sezonie od powrotu na Old Trafford, chce wcielić to w życie.

United z Pogbą w składzie wywalczył w poprzednim sezonie Tarczę Wspólnoty, EFL Cup i Ligę Europy, lecz w lidze zajął dopiero 6 pozycję. Francuz, który dzięki transferowi Neymara nie jest już najdroższym piłkarzem na Świecie, stwierdził, że teraz w końcu będzie mógł w pełni skupić się na piłce i na realizacji swojego celu.

Wasze pierwsze pytania teraz są o futbolu. W zeszłym sezonie pytaliście o kwotę, którą za mnie zapłacono. To wielka różnica. Przyszedłem tu by wygrać Premier League, a także by się sprawdzić. Wygranie Premier League jest tym, do czego dążę. 

– Moim marzeniem była gra dla tego klubu i gdy odszedłem w 2012 roku, zawsze czułem, że coś mnie ominęło w Manchesterze United, ponieważ nie byłem graczem podstawowej jedenastki. Teraz wróciłem i bardzo się z tego powodu cieszę. Dorosłem we Włoszech i wróciłem jako mężczyzna – powiedział Pogba.

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka