Image default
Transfery

ESPN: Mourinho przeprowadzi czwarty transfer w styczniu

mourinho

Jose Mourinho zdecydował, że czwarty z piłkarzy, który miał tego lata wzmocnić drużynę Manchesteru United, zostanie sprowadzony dopiero w styczniowym oknie transferowym – informuje ESPN.

Klub z Old Trafford wydał tego lata już 160 milionów funtów, ściągając Romelu Lukaku, Victora Lindelofa i Nemanję Maticia. Menadżer Czerwonych Diabłów nie ukrywał, że liczy na jeszcze jeden transfer na pozycję skrzydłowego. Wygląda jednak na to, że pogodził się z tym, iż nie uda mu się tego dokonać w tym oknie transferowym.

United jest od dłuższego czasu zainteresowane sprowadzeniem zawodnika Interu Mediolan, Ivana Perisicia, lecz negocjacje utknęły w martwym punkcie i Chorwatowi jest obecnie bliżej do podpisania nowej umowy z Nerazzurri.

 

Także inny z celów transferowych Gareth Bale jest nie do wyciągnięcia z Madrytu. Mourinho jest świadom, że w przypadku transferu skrzydłowego, prawdopodobnie jeden z jego obecnych piłkarzy musiałby najpierw opuścić Old Trafford. Portugalczyk nie chce psuć harmonii panującej w szatni jego drużyny i nie jest skłonny do pozbywania się kogokolwiek jeszcze w tym miesiącu, dlatego dalsze ruchy transferowe przełoży na styczeń.

Podobne artykuły

Marcos Rojo zostanie w Man Utd

adi87a

Independent: United wymieni Lukaku na Škriniara?

Mateusz Motyka

Sport: United wystosowało znacznie lepszą ofertę dla De Ligta

adi87a