Image default
Wypowiedzi

Mkhitaryan: Nowi gracze znacznie wzmocnili Man Utd

628-390-mkhitaryan-5

Henrikh Mkhitaryan uważa, że nowe nabytki Manchesteru United znacznie wzmocniły skład drużyny prowadzonej przez Jose Mourinho.

Zapytany po meczu o Maticia odpowiedział:

To nie tylko Matić. Chcę wspomnieć też o dwóch pozostałych wzmocnieniach, Lindelofie i Lukaku. To bardzo dobrzy piłkarze. To piłkarze Manchesteru United. Matić wykonać dobrą robotę na boisku. Starał się odzyskiwać wszystkie piłki. Defensywnie zrobił bardzo dobrą robotę.

– Lukaku strzelił dwa gole, a Lindelof wciąż ma czas na pokazanie się. Chcę powiedzieć, że cała trójka to dobre wzmocnienia i myślę, że bardzo nam pomogą.

Nemanja Matić zagrał bardzo dobre spotkanie i Mkhitaryan zapytany czy jest zdziwiony, że Chelsea pozwoliła Serbowi na transfer do United, odpowiedział:

– Tak, jestem zdziwiony, ale z drugiej strony bardzo się ciesze, że go mamy.

United wygrało w poprzednim sezonie Ligę Europy i w bieżącej kampanii chce przede wszystkim wrócić do walki o wygranie Premier League.

Zarówno indywidualnie, jak i drużynowo, zawsze ma się wzloty i upadki. Myślę, że kilka ostatnich lat było słabszych dla klubu, mamy jednak nadzieję, że ten rok będzie lepszy. Chcemy dać z siebie wszystko by klub wrócił na poziom, na jakim był wcześniej – dodał Ormianin.

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka