Image default
Wypowiedzi

Matić: Czuję, jakbym był tu od dawna

matic2

Nemanja Matić po znakomitym debiucie w wygranym 4-0 meczu z West Ham powiedział, że czuje się, jakby grał w Manchesterze United od dawna.

Serb został wybrany Piłkarzem Meczu z West Ham i tuż po jego zakończeniu przekazał, że szybka adaptacja przebiegła pomyślnie głównie dzięki ciepłemu przyjęciu go przez resztę drużyny.

Dzięki dla chłopaków, zaakceptowali mnie od pierwszego dnia w klubie i czuję ich wsparcie. Dzięki nim czuję się komfortowo i mam wrażenie jakbym był tu od dłuższego czasu. Pomogli mi i jestem szczęśliwy, gdy mogę im się odwdzięczyć pomagając w wygraniu meczu.

– Graliśmy dobry futbol i myślę, że naszym fanom też się podobało. To dobrze, że udanie zaczęliśmy od 3 punktów, sezon jest długi, ale musi uzbierać wiele punktów i mieliśmy dobry początek.

– Wspaniale było zagrać na Old Trafford. Gdy ubierasz koszulkę United, czujesz pewną presję, ponieważ to wielki klub, ale to dlatego tu jesteśmy.

– Wiemy, że gra dla Man Utd to duża odpowiedzialność i jestem szczęśliwy, że dobrze zaczęliśmy. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować w tym samym stylu. Jestem przekonany, że ta grupa piłkarzy może wiele osiągnąć.

Matić pochwalił też inny nowy nabytek Czerwonych Diabłów, Romelu Lukaku, który także pokazał się z bardzo dobrej strony, zdobywając 2 gole.

Bardzo się ciesze z jego powodu, nie tylko dlatego, że strzelił gole, ale zagrał świetnie. Dawał nam pewność w linii ofensywnej. To dla nas bardzo ważne, że strzelił pierwsze dwa gole, po tym grało się nam łatwiej, a mecz był bardziej otwarty, dzięki czemu mieliśmy więcej miejsca. Cieszę się z jego powodu i z tego, że mamy go w drużynie. Jestem przekonany, że podtrzyma tę formę.

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka