Image default
Wypowiedzi

Herrera: Faworyt do mistrzostwa? United!

herrera

Ander Herrera uważa, że Manchester United weźmie lekcje z poprzedniego sezonu Premier League, który zakończył z 24-punktową stratą do Chelsea. Hiszpan twierdzi, że Czerwone Diabły powinny być upatrywane jako główny faworyt do triumfu w obecnej kampanii.

Jeśli miałbym wskazać faworyta do tytułu, wybrałbym United. Wyścig będzie bardzo otwarty i według mnie kluczowe będzie nie przegrywanie u siebie i rozpoczęcie sezonu od serii wygranych, by pokazać, że jesteśmy gotowi do walki o tytuł.

– Patrząc na statystyki i na skład, trzeba przyznać, że Manchester United jest wśród faworytów do zdobycia mistrzostwa, ale musimy to jeszcze udowodnić na boisku.

– Nie widzę by miało się coś zmienić w wyścigu o tytuł. Chelsea, City, Tottenham, Liverpool i my. Arsenal też musi zareagować po słabym poprzednim sezonie i braku Ligi Mistrzów. Alexandre Lacazette to bardzo dobry transfer, więc zobaczymy. 

– Jeśli chodzi o United, chcemy wygrać Premier League i zajść najdalej jak to możliwe w Lidze Mistrzów, ale oczywiście nasz główny cel to liga – powiedział Herrera.

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka