Image default
Wypowiedzi

Agent Shawa: Luke kocha Manchester United

628-390-shaw-5

Jonathan Barnett, agent Luka Shawa, przekonuje, że miejsce bocznego obrońcy jest w Manchesterze United i nigdzie się nie wybiera.

Barnett, który jest też agentem Garetha Bale’a, zapewnia, że Luke Shaw kocha Manchester United. Ostatnio pojawiła się informacja, wedle której, United miał sprowadzić Danny’ego Rose’a z Tottenhamu. Lewy obrońca vice-mistrzów Anglii powiedział ostatnio, że chciałby wrócić na północ kraju.

Jako, że za Rose’em świetny sezon, media szybko stwierdziły, że dni Shawa w United są policzone. Mourinho kilkukrotnie go krytykował, w poprzednim sezonie, kwestionując jego zaangażowanie w pracę na treningach.

Jednak Jonathan Barnett twierdzi, że 22-latek może wkrótce stać się najlepszym lewym obrońcą na świecie oraz przekonuje, że nigdzie się nie wybiera.

– Luke Shaw kocha Manchester United, a Manchester United kocha Luke’a Shawa. Wciąż jest młody, ma niesamowity potencjał, wkrótce może stać się najlepszym lewym obrońcą na świecie. Wiąże swoją przyszłość z United, jest mu tu dobrze. – powiedział Barnett w wywiadzie udzielonym International Business Times.

Mourinho podjął ostatnio temat kontuzjowanych piłkarzy, a jednym z nich jest aktualnie Shaw. Portugalczyk wziął właśnie Luke’a, Ashley’a Younga oraz Marcosa Rojo, na tournee po USA, by Ci rehabilitowali się razem z kolegami z drużyny.

– Dobrze, że są z nami, potrzebujemy ich. Nie chciałem, żeby rehabilitowali się samotnie, niech spędzają czas z resztą drużyny. Luke wróci najszybciej ze wszystkich, bo spodziewamy się go już we wrześniu. Ash wróci w październiku, a Marcos dopiero w grudniu – podsumował Mourinho.

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka