Image default
Mecze

Mourinho żałuje braku VAR na meczu z Realem

628-390-mourinho-manutd-7

Jose Mourinho był rozczarowany wynikiem przegranego 1-2 meczu o Superpuchar Europy z Realem Madryt, lecz zaznaczył, że jest dumny ze swoich piłkarzy. Portugalczyk żałuje, że podczas tego spotkania nie skorzystano z VAR, dzięki któremu sędzia mógłby dopatrzeć się spalonego Casemiro przy pierwszej bramce dla Królewskich.

Myślę, że zagraliśmy dobrze, przegraliśmy 2-1, co pokazuje, że wynik był na styku, do tego jeden gol ze spalonego, przy dobrym VAR, byłoby 1-1 i dogrywka, myślę, że oni mogli strzelić więcej goli i my też. Mieli momenty dominacji, my też. Graliśmy przeciwko drużynie pełnej fantastycznych piłkarzy. Daliśmy im dobrą walkę i moi chłopcy mają powody do rozczarowania [z powodu wyniku – przyp.red.], lecz możemy być optymistami i dumni z nich, czekamy na niedzielę.

Nasza grupa piłkarzy jest fantastyczna, Marouane jest jednym z przykładów naszego ducha walki, przegrywaliśmy 2-0 z fantastyczną drużyną, potem strzeliliśmy na 2-1, Marouane nabawił się kontuzji, nie wykorzystaliśmy sytuacji Rashforda. Przegraliśmy mecz, przegraliśmy puchar, ale nie przegraliśmy sezonu. Nasz sezon rozpoczyna się w niedzielę – powiedział Mourinho po meczu.

Mourinho uciął też spekulacje łączące United z pozyskaniem Garetha Bale’a:

Myślę, że to koniec. Jego klub go chce, menadżer go chce, piłkarz chce zostać, to koniec. Myślę, że to oczywiste, że on zostanie.

Podobne artykuły

Sześciu juniorów trenowało z pierwszym zespołem

adi87a

Oceny pomeczowe: Manchester United – Manchester City

Mateusz Motyka

Kadra na mecz z Manchesterem City

Mateusz Motyka