Image default
Transfery

Mirror: Man Utd uzgodnił transfer Auriera, lecz on wciąż ma zakaz wjazdu do Anglii

serge-aurier

Manchester United zapłaci 27 milionów funtów za obrońcę Paris Saint-Germain, Serge Auriera, warunek jest jednak jeden, piłkarz musi otrzymać zgodę na wjazd do Anglii – informuje The Mirror.

Jose Mourinho uzgodnił transfer reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej, lecz z jego finalizacją musi poczekać do przyszłego tygodnia, kiedy to zostanie ogłoszona odpowiedź na apelację Auriera na wyrok francuskiego sądu.

Piłkarz Paris Saint-Germain został uznany winnym napaści na funkcjonariusza policji pod jednym z paryskich nocnych klubów we wrześniu ubiegłego roku. Miesiąc później Paryżanie grali w Londynie spotkanie Ligi Mistrzów z Arsenalem, lecz zawodnikowi cofnięta została wcześniej przyznana wiza i nie został on wpuszczony na teren Zjednoczonego Królestwa.

24-latek złożył apelację od wyroku francuskiego sądu i w przyszłym tygodniu ma zostać ogłoszony werdykt w jego sprawie. United przed finalizacją transferu, na mocy którego będzie miał on zarabiać 90 tysięcy funtów tygodniowo, wyśle swoich reprezentantów by upewnili się, że apelacja Auriera zostanie przyjęta.

Podobne artykuły

Marcos Rojo zostanie w Man Utd

adi87a

Independent: United wymieni Lukaku na Škriniara?

Mateusz Motyka

Sport: United wystosowało znacznie lepszą ofertę dla De Ligta

adi87a