Mirror: Man Utd uzgodnił transfer Auriera, lecz on wciąż ma zakaz wjazdu do Anglii

serge-aurier

Manchester United zapłaci 27 milionów funtów za obrońcę Paris Saint-Germain, Serge Auriera, warunek jest jednak jeden, piłkarz musi otrzymać zgodę na wjazd do Anglii – informuje The Mirror.

Jose Mourinho uzgodnił transfer reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej, lecz z jego finalizacją musi poczekać do przyszłego tygodnia, kiedy to zostanie ogłoszona odpowiedź na apelację Auriera na wyrok francuskiego sądu.

Piłkarz Paris Saint-Germain został uznany winnym napaści na funkcjonariusza policji pod jednym z paryskich nocnych klubów we wrześniu ubiegłego roku. Miesiąc później Paryżanie grali w Londynie spotkanie Ligi Mistrzów z Arsenalem, lecz zawodnikowi cofnięta została wcześniej przyznana wiza i nie został on wpuszczony na teren Zjednoczonego Królestwa.

24-latek złożył apelację od wyroku francuskiego sądu i w przyszłym tygodniu ma zostać ogłoszony werdykt w jego sprawie. United przed finalizacją transferu, na mocy którego będzie miał on zarabiać 90 tysięcy funtów tygodniowo, wyśle swoich reprezentantów by upewnili się, że apelacja Auriera zostanie przyjęta.

Źródło:

The Mirror

Dyskusja