Image default
Kontuzje

Juan Mata wrócił do treningów

628-390-mata-17

Juan Mata trenował w poniedziałek indywidualnie w Waszyngtonie, gdzie Manchester United zagra najbliższy mecz z FC Barcelona.

29-latek nabawił się urazu kostki w wygranym 2-1 meczu z Realem Salt Lake w Utah, w wyniku czego zabrakło go podczas potyczek z Manchesterem City i Realem Madryt.

W poniedziałkowe popołudnie kamery MUTV uchwyciły Hiszpana trenującego przy linii bocznej wraz z jednym z członków sztabu medycznego, natomiast reszta drużyny odbyła lekki trening z Jose Mourinho.

Były piłkarz United, a obecnie ekspert oficjalnej klubowej telewizji, Bojan Djordjic jest pełen uznania dla Juana Maty, którego ma okazję oglądać podczas tegorocznego Tournee.

Byłem z drużyną podczas Tournee przez dość długi czas, oglądając treningi na żywo, Juan Mata cały czas się uśmiecha. Dzięki temu sam też się uśmiechałem, on naprawdę pozwala Ci przejść przez pewne rzeczy, zwłaszcza gdy masz jakość. Juan jest taki przez większą cześć swojej kariery i uśmiech nie schodzi z jego twarzy.

– Nie ważne z kim rozmawia, może to być członek sztabu czy menadżer, zawsze ma czas dla każdego. Jest bardzo sympatyczny, a także jest bardzo, bardzo dobrym piłkarzem.

Podobne artykuły

Fosu-Mensah wraca do klubu na rehabilitację

adi87a

Ole o sytuacji Rashforda i Martiala przed meczem z Southampton

adi87a

Ole tłumaczy absencję Alexisa w meczu z Tottenhamem

adi87a