Szalone rzuty karne i wygrana United z Realem

united-real2

Manchester United pokonał Real Madryt w spotkaniu International Champions Cup i kontynuuje swoją dobrą passę w tym towarzyski turnieju.

Pierwsze 25 minut pierwszej połowy nie było porywające, obie drużyny badały się, walka toczyła się głównie w środku pola.

W 30 minucie z okolic 20 metra uderzył Pereira, ale jego mocny strzał poleciał w sam środek i Navas bez problemu sparował piłkę.

W 40 minucie z dystansu próbował Lingard, ale nie trafił w bramkę.

GOOL!! Co tutaj zrobił Martial! Kapitalna akcja Francuza, który zabawił się z 3 obrońcami Realu i wystawił „do pustaka” LBringardowi! 1-0 w doliczonym czasie pierwszej połowy.

Niestety w 52 minucie boisko opuszcza Ander Herrea. Hiszpan, który dopiero co pojawił się na murawie, doznał urazu po faulu zawodnika Realu. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego!

W 62 minucie, pojedynek główkowy w polu karnym wygrał Fellaini, ale nie trafił w bramkę.

W 67 minucie McTominay zagrywa do Fellainiego na 5 metr, ale Belg był na spalonym.

Dwie minuty później Victor Lindelof faule Hernandeza w polu karnym, sędzia dyktuje jedenastkę. Karnego na gola zamienia Casemiro.

W 73 minucie z ostrego kąta, z rzutu wolnego, uderzał Quezada, ale De Gea świetnie interweniował.

W 80 minucie z dystansu strzelał Mkhitaryan, ale został zablokowany.

Ależ pudło Fellainiego! W 83 minucie, Belg dostał podanie na 5 metr, był całkowicie niekryty, ale jakimś cudem przestrzelił!

W 88 minucie z 20 metra próbował Hakimi, ale uderzył znacznie nad poprzeczką.

Bardzo słaba druga połowa w wykonaniu Czerwonych Diabłów, drugi garnitur Realu Madryt prowadzi grę, wyrównał już stan meczu, a cały czas przeprowadza akcje na połowie United.

W 93 minucie dobra okazja dla Realu, Gomezz miał dużo miejsca w polu karnym, ale nie trafił w bramkę z około 10 metrów.

Zakończył się regulaminowy czas gry, 1-1 po 90 minutach. Teraz czas na serię rzutów karnych, którymi kończą się mecze International Champions Cup, które zakończyły się remisem.

1′ Pierwszy rzut karny wykonuje Martial i… nie trafia w bramkę! Fatalny strzał, 0-0

2′ Real rozpocznie od strzału Kovacicia. Chorwat jednak uderzył słabo i De Gea broni!

3′ Drugi z United podchodzi McTominay, ale strzela słabo i Casilla interweniuje!

4′ Broni David De Gea! Drugi obroniony karny przez Hiszpana! 0-0 po 2 seriach!

5′ 1-0! Pewnie uderza Mkhitaryan! Po ziemi, w prawy róg bramkarza!

6′ 1-1, ależ niewiele zabrakło do 3 obrony DDG! Quezada trafia do siatki, po ręce Hiszpana.

7′ Fatalny występ Lindelofa… teraz beznadziejnie uderzony karny, w sam środek, Casilla trafiony.

8′ Theo Hernandez… i nie ma gola! Pudło zawodnika Realu, nie trafił nawet w bramkę!

9′ Blind! 2-1 dla United! Ależ seria rzutów karnych!

10′ Casemiro trafia w poprzeczkę! KONIEC! Manchester United wygrywa 2-1 po rzutach karnych!

REAL MADRYT 1:1 MANCHESTER UNITED (1:2) – k

Bramki: 45+1′ Lingard, 69′ Casemiro (k)

Real Madryt (1 połowa): Navas – Carvajal – Varane – Nach0 – Marcelo – Kroos – Modrić – Isco – Bale – Benzema – Lucas

Real Madryt (2 połowa): Casilla – Hakimi – Hernando – Quezada – Tejero – Casemiro – Kovacić – Oscar – Hernandez – Gomez – Fueillasier

Man Utd (1 połowa): Romero – Fosu Mensah – Bailly – Jones – Darmian – Carrick – Fellaini – Pereira – Lingard – Martial – Rashford

Man Utd (2 połowa): De Gea – Blind – Lindelof – Smalling – Darmian(76′ Valencia) – Pogba – Fellaini – Herrera (52′ McTominay) – Martial  – Mkhitaryan – Lukaku