Image default
Wypowiedzi

Emery: Aurier poprosił o transfer

serge-aurier

Trener Paris Saint Germain, Unai Emery, potwierdził, że jego podopieczny, Serge Aurier, poprosił o transfer. Prawy obrońca jest od dłuższego czasu łączony z Manchesterem United.

Zdaniem Independent, Serge Aurier jest priorytetem transferowym Jose Mourinho w tym okienku. Portugalczyk szuka wartościowej konkurencji dla Antonio Valencii, a PSG zakontraktowało ostatnio na jego pozycję Daniego Alvesa.

Iworyjczyk od kilku miesięcy chce opuścić Paryż, ostatnio wystosował kolejną prośbę o transfer. Sam klub oznajmił ostatnio, że 24-latek nie poleci z drużyną na tournee po USA. Menedżer PSG, Unai Emery, wypowiedział się o sprawie swojego obrońcy, w wywiadzie udzielonym L’Equipe.

– Rozmawiałem z Serge i powiedziałem mu, że chcę by został. On jednak wyraźnie mi odpowiedział, że chce odejść i nie wybiera się z drużyną do USA, ponieważ woli zostać w Paryżu i przygotować się do transferu.

Aurier jest zawodnikiem PSG od lipca 2014 roku, kiedy to przeszedł z Toulouse. W poprzednim sezonie Lique 1 rozegrał 22 spotkania.

Podobne artykuły

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka