Image default
Transfery

Sky Sports: Perisić coraz bliżej transferu do United

628-390-11-perisic

Sky Sports,powołując się na swoje źródła, zapewnia, że Manchester United jest bardzo bliski sprowadzenia Ivana Perisicia z Interu Mediolan.

Kością niezgody między Czerwonymi Diabłami, a „Nerrazurri” była cena. Włoski klub nie chciał zejść poniżej 48 mln funtów, United uważał, że to za dużo. Sky Sports donosił też, że Inter zaproponował wymianę Chorwata za Anthony’ego Martiala, plus obniżona kwota transferowa. Manchester United podobno jednak nie przyjął tej oferty.

Teraz jednak Mediolańczycy są w trakcie bardzo zaawansowanych negocjacji z zawodnikiem Lazio, Balde Keitą, który gra na tej samej pozycji co Perisić, więc byłby jego nominalnym następcą. Sky Sports uważa, że próba transferu 22-latka jest potwierdzeniem bliskiego przybycia Ivana na Old Trafford.

Chorwat opuścił ostatnio zgrupowanie Interu, w dość niecodziennych okolicznościach. 28-latek dostał pozwolenie na wyjazd do ojczyzny, z powodu „skomplikowanego problemu z zębami”, a w Chorwacji miałby czekać na niego jego „jedyny zaufany dentysta”. Wyjazd ten spowodował sporo spekulacji.

United sprowadził do tej pory Victora Lindefoa i Romelu Lukaku. Jose Mourinho zapewnia jednak, że to nie koniec wzmocnień.

– Kadra nie jest zamknięta, wciąż szukamy kolejnych zawodników. Transfery Romelu i Victora to za mało. Chcemy więcej. Potrzebujemy co najmniej 4 transferów, powiedział bym, że zrealizowaliśmy dopiero 50% roboty, ale to by było bardzo krzywdzące dla Pana Woodwarda. On wykonuje naprawdę trudną pracę, negocjuje, lata po całym świecie. Może nie dołączy do nas akurat 2 zawodników, ale ten jeden jest nam niezwykle potrzebny, chociażby dla zrównoważenia kadry i konkurencję w zespole. Potrzebujemy zmienników za zawodników, których na początku sezonu nam zabraknie – powiedział szkoleniowiec Czerwonych Diabłów.

Podobne artykuły

Sky Sports: James ustalił warunki kontraktu z Man Utd

adi87a

Record: United zapłaci 120 mln za Felixa?

Mateusz Motyka

Galtier: Nicolas Pepe odejdzie z Lille

adi87a