Bale: Nie było żadnej oferty ze strony United

628-390-bale

Gareth Bale uciął medialne spekulacje o jego transferze do Manchesteru United i przekonuje, że dobrze czuje się w Realu Madryt.

28-latek podpisał w październiku, poprzedniego roku, 5-letni kontrakt z “Królewskimi”. Teraz publicznie zaprzeczył medialnym spekulacjom, które mówiły o jego przenosinach do Manchesteru United.

– Tak naprawdę to nie czytałem tych plotek. To logiczne, że skoro jestem Brytyjczykiem, to jestem łączony z powrotem do domu. Tak samo spekulowano o Beckhamie, gdy ten grał w Realu – powiedział Bale w wywiadzie udzielonym “Marce”.

– Jestem szczęśliwy, że mogę grać w Realu. Może i było jakieś zainteresowanie, ale nie ani mój agent, ani klub, ani ja nie dostałem żadnej oferty. 

Walijczyk ma za sobą frustrujący sezon, w trakcie którego wielokrotnie trapiły go kontuzje. W zaledwie 19 ligowych spotkaniach, zdobył 7 goli.

– Naprawdę, nic nie czytałem. Nie interesują mnie te spekulacje, skupiam się na wypoczywaniu po sezonie.Za mną naprawdę trudny rok. Musiałem “naładować baterie”, bo następny sezon musi być lepszy. Jedyne co do mnie dotarło, to ostatni transfer Romelu Lukaku do Manchesteru United. I to tyle – kończy Bale.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja