Image default
Transfery

Monchi: Nainggolan zostaje w Romie

nainggolan

Radja Nainggolan był w kręgu zainteresowań Manchesteru United i Interu Mediolan. Jednak dyrektor sportowy aktualnego klubu Belga, AS Romy, zapewnia, że pomocnik nigdzie się nie wybiera.

– Nainggolan zostaje. Jest niezwykle ważny dla Romy i jest tutaj potrzebny – wyraźnie zaznaczył Monchi, dyrektor sportowy AS Romy.

Mówiło się o poważnym zainteresowaniu Manchesteru United oraz Interu Mediolan, Czerwone Diabły miały już nawet złożyć ofertę za Belga, opiewającą na 40 mln euro. Stołeczny klub jednak nie może sobie pozwolić na sprzedaż kolejnego zawodnika z podstawowej jedenastki. Romę opuścili już Mohamed Salah i Antonio Paredes, a bardzo bliski transferu jest też Antonio Rudiger, który jest łączony z Chelsea.

– Wystarczy już sprzedawania najważniejszych graczy. Radja zostaje w Romie. Dość już osłabiania się, pora na wzmocnienia. Pracujemy nad sprowadzeniem skrzydłowego, chcemy jak najszybciej dojść do porozumienia z nim i jego klubem.

Wciąż nie wiadomo też, czy w klubie zostanie Kostas Manolas, środkowy obrońca rodem z Grecji. Monchi przekonuje jednak, że nie tylko nie sprzeda żadnego stopera, ale sprowadzi jeszcze jednego. Wygląda na to, że taka polityka transferowa dyrektora sportowego Romy wyklucza transfer Nainggolana w najbliższym czasie.

Podobne artykuły

Sport: United wystosowało znacznie lepszą ofertę dla De Ligta

adi87a

Express: Solskjaer chce ściągnąć Rakiticia, Barca gotowa sprzedać Chorwata

Mateusz Motyka

Globoesporte: United bada sytuację Brazylijczyka Pedro

adi87a