Sport: Ander Herrera „planem B” dla Barcelony

628-390-herrera-10

Ander Herrera jest upatrywany jako „plan B” dla FC Barcelona, jeśli fiaskiem zakończą się ich rozmowy w sprawie przenosin piłkarza PSG, Marco Verrattiego – informuje kataloński Sport.

Mimo trwających negocjacji, wciąż nie widać postępu w sprawie transferu Włocha na Camp Nou. Jeśli taka sytuacja nie ulegnie w najbliższym czasie zmianie, Katalończycy zamierzają złożyć ofertę za piłkarza United, Andera Herrerę, który ma być alternatywnym wyborem.

Mimo że sam Verratti liczy na szybką finalizację transferu do Barcelony, klub z Paryża ani myśli dopuścić do finalizacji transakcji. Według niektórych mediów, Włoch miał nawet odmówić powrotu do klubu po odbyciu wakacji, lecz takie zachowanie również nie przyniosło jak dotychczas oczekiwanych przez niego efektów.

Na okładce czwartkowego wydania dziennika Sport widnieje zdjecie Herrery z dużym tytułem „Plan B dla Verrattiego”. Katalońska gazeta informuje, że Herrera wciąż nie podpisał nowej umowy z Czerwonymi Diabłami, co zamierza wykorzystać Barcelona, sprowadzając byłego piłkarza Athletic Bilbao.

Źródło:

Sport

Dyskusja