Typer – podsumowanie: Wiemy, do kogo powędruje koszulka Man Utd!

typer-2ed-grafika

Zakończył się sezon 2016/17, więc i do końca dobiegła 2 edycja naszego Typera. Walka w tym sezonie była bardzo zacięta i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka.

W naszej zabawie udział wzięło łącznie 82 użytkowników, nie jest to liczba powalająca na kolana, ale jest progres względem poprzedniego sezonu i liczymy na przekroczenie magicznej bariery 100 w kolejnej edycji Typera.

Niektórzy gracze po kilku nieudanych seriach rezygnowali, jednak byli też tacy, którzy nie odpuszczali do ostatniej kolejki. Na kilka kolejek przed końcem jasne było, że zwycięzcą naszej zabawy będzie ktoś z dwójki – negros lub KrisBarca_92. Po piętach deptali im jeszcze perun86 i anathema89, jednak to wspomniana wcześniej dwójka użytkowników utrzymywała bezpieczną przewagę nad resztą stawki.

W ostatnich seriach lider się zmieniał nieustannie, raz był nim negros, innym razem KrisBarca_92, kolejnym razem mieliśmy remis. Po ostatniej, 49 serii meczów do typowania, zwycięzcy nie było. Negros i KrisBarca_92 mieli po 359 punktów. Konieczna więc była dogrywka, w której ostatecznie w dramatycznych okolicznościach, typując tylko 2 z 4 spotkań, lepszy okazał się KrisBarca_92 dokładając do swojego dorobku kolejne 3 punkty, podczas gdy negros dorzucił tylko 1 oczko.

Zwycięzcą 2 edycji typera RedUnited.pl został wiec KrisBarca_92, który wygrał oryginalną koszulkę Manchesteru United z sezonu 2016/17. Gratulujemy!

Pozostałym użytkownikom również gratulujemy dobrej postawy i dziękujemy za udział w naszej zabawie, jednocześnie zapraszając na kolejną edycję, która ruszy wraz z początkiem nowego sezonu.

Pełny ranking naszego typera znajdziecie TUTAJ!

Dyskusja