Alvaro Morata o krok od Man Utd

morata

Wszystko wskazuje na to, że Alvaro Morata zostanie ostatecznie piłkarzem Manchesteru United. O tym, że Hiszpan jest już o krok od Old Trafford poinformował wczoraj wieczorem AS. Kilka godzin później żona Moraty, Alice Campello prawdopodobnie potwierdziła finalizację transferu za pośrednictwem Instagrama.

Manchester United złożył ofertę za Moratę w wysokości 70 milionów euro, lecz to nie satysfakcjonuje Królewskich, którzy za napastnika oczekują kwoty rzędu 80-90 milionów euro. Real podczas negocjacji z United użył mocnych argumentów, takich jak jego regularna gra w reprezentacji Hiszpanii oraz fakt, iż ma on dopiero 24-lata i długą karierę przed sobą.

Zdaniem dziennika AS, kluby wciąż negocjują i są bardzo bliskie dogadania się, a Morata w bardzo niedługim powinien oficjalnie zostać piłkarzem United.

Kilka godzin po publikacji hiszpańskiej gazety, świeżo poślubiona żona Moraty, Alice Campello zaczęła obserwować na Instagramie oficjalne konto Manchesteru United, co wydaje się być jasnym sygnałem, że jej małżonek będzie występował w zespole Czerwonych Diabłów.

Źródło:

AS

Dyskusja