Image default
Transfery

Marca: Man Utd szykuje nową ofertę za Moratę

alvaro-morata-2

Trwają negocjacje pomiędzy Realem Madryt i Manchesterem United w kwestii przenosin na Old Trafford napastnika, Alvaro Moraty – informuje Marca. Oba kluby są bliskie porozumienia i przyszłość piłkarza powinna się wyjaśnić w przyszłym tygodniu.

Królewscy odrzucili pierwszą, wartą 70 milionów euro ofertę za swojego zawodnika i oczekuje kwoty w wysokości co najmniej 80 milionów euro, na co wygląda, że United ostatecznie przystanie.

Władze Realu zdają sobie sprawę, że Morata jest priorytetem transferowym Jose  Mourinho i nie zamierzają obniżać swoich oczekiwań finansowych.

Transfer Hiszpana do United opóźnił się z powodu jego ślubu i spekulacji dotyczących odejścia Cristiano Ronaldo z Madrytu, jednak wszystko wskazuje na to, że kluby są na ostatniej prostej w negocjacjach, a nowa oferta Manchesteru zostanie zaakceptowana.

W przyszłym tygodniu Alvaro Morata wraca z urlopu i tuż po jego pojawieniu się w Madrycie wszystko powinno być jasne. Zdaniem dziennika Marca, 24-latek czeka na pozytywne zakończenie negocjacji i dołączenie do United, gdzie jak obiecał mu Mourinho, ma pełnić pierwszoplanową rolę.

Podobne artykuły

Sky Sports: James ustalił warunki kontraktu z Man Utd

adi87a

Record: United zapłaci 120 mln za Felixa?

Mateusz Motyka

Galtier: Nicolas Pepe odejdzie z Lille

adi87a