Sir Alex o nadchodzącym okresie przygotowawczym Man Utd

628-390-sir-alex

Sir Alex Ferguson pochwalił okres przygotowawczy Manchesteru United przed sezonem 2017/18. „Czerwone Diabły” w jego czasie zmierzą się m.in. z Barceloną, Realem Madryt i Manchesterem City.

Manchester United na letnie tournee wybierze się do Stanów Zjednoczonych. Na początek „Czerwone Diabły” zmierzą się z LA Galaxy i Realem Salt Lake, a następnie w ramach International Champions Cup podejmą Manchester City, Real Madryt i Barcelonę. Na początku sierpnia odbędą się również spotkania towarzyskie z Sampdorią i Valerengą.

W Manchesterze United musisz być przygotowany na pokonywanie najlepszych – powiedział Ferguson w wywiadzie z oficjalną stroną internetową klubu.

Oczekiwania są ogromne, mimo że w ICC mierzymy się z klasowymi rywalami. To fantastyczne okazje dla młodych piłkarzy, aby przygotować się do roli piłkarza Manchesteru United.

Czym intensywniej będzie w sparingu, tym bardziej będą przygotowani na mecze z City w lidze i Barceloną i Realem w Europie.

Mecz Manchesteru United z Realem Madryt z 2014 roku przyciągnął rekordową liczbę kibiców w Stanach Zjednoczonych. Na trybunach zasiadło wtedy ponad 109 tysięcy osób.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja