Transfer Ronaldo: Doniesienia z dzisiejszej prasy

cristiano-ronaldo

Sprawa odejścia Cristiano Ronaldo z Realu Madryt jest w ostatnich dniach tematem numer jeden angielskich i hiszpańskich gazet. Wiele mówi się też o ewentualnym powrocie Portugalczyka do Manchesteru United. Oto dzisiejsze doniesienia mediów w tej sprawie.

The Times: Manchester United liczy na powrót Cristiano Ronaldo. Klub z Old Trafford po informacji o możliwym odejściu Cristiano z Madrytu, został postawiony w stan gotowości. Jeśli Portugalczyk rzeczywiście będzie chciał odejść z Realu, Czerwone Diabły są gotowe powalczyć o jego sprowadzenie.

Daily Mail: Real Madryt wycenia Ronaldo na 350 milionów funtów. Jeśli któryś z klubów będzie chciał wykupić najlepszego piłkarza ubiegłego sezonu, będzie musiał się liczyć z ponad trzykrotnym pobiciem Światowego rekordu transferowego.

The Sun: United jest gotowe zapłacić 200 milionów euro i oddać do Madrytu Davida De Geę w zamian za Cristiano Ronaldo i Alvaro Moratę.

The Mirror: Już 6 tygodni temu Cristiano Ronaldo zapowiedział chęć odejścia z Realu. Jeszcze przed finałem Ligi Mistrzów Portugalczyk spotkał się z Sir Aleksem Fergusonem, któremu opowiedział o zamiarze opuszczenia Królewskich. 32-latek już od jakiegoś czasu jest nieszczęśliwy w stolicy Hiszpanii.

Marca: Zinedine Zidane liczy na pozostanie Cristiano w Madrycie. Trener Realu miał wykonać telefon do lidera Królewskich, podczas którego nakłaniał go do pozostania na Santiago Bernabeu.

Dyskusja