Mourinho do Moraty: Będziesz u nas ważny!

alvaro-morata-2

Podjęcie decyzji o opuszczeniu tryumfatora ostatniej edycji Ligi Mistrzów nie jest łatwe. Z tego powodu Jose Mourinho zdecydował się zapewnić Moratę, że otrzyma to, czego nie miał w Realu, czyli regularną grę w kluczowych meczach.

Hiszpan jest sfrustrowany swoją pozycją zmiennika Karima Benzemy w „Los Blancos”. Wychowanek Realu Madryt powiedział włodarzom klubu w piątkowy poranek, że zamierza odejść w poszukiwaniu nowych wyznań.

Marca donosi, że Jose Mourinho zadzwonił do piłkarza jeszcze przed piątkowym spotkaniem i w kilku słowach poinformował o swoich zamiarach.

– Przyjdź do nas, a będziesz ważny – miał powiedzieć Mourinho.

Alvaro Morata podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt, gdy Jose Mourinho był trener Realu Madryt. Napastnik miał zapytać o opinię Andera Herrerę i Davida De Geę. Rodacy poinformowali go o wielkości Manchesteru United i przekonywali do transferu.

W poniedziałek odbędzie się kolejne spotkanie pomiędzy agentem piłkarza a Realem. Hiszpański klub oczekuje około 90 milionów euro, natomiast Anglicy zamierzają zaoferować 70 milionów euro.

Źródło:

MARCA

Dyskusja