Herrera: Jestem wdzięczny Manchesterowi United

628-390-herrera-5

Ander Herrera zapewnia, że nigdzie się nie wybiera, ponieważ chce się odwdzięczyć klubowi z Old Trafford za wiarę jaką w niego pokłada.

Pomocnik był ostatnio łączony z transferem do FC Barcelony. Posadę szkoleniowca „Dumy Katalonii” objął ostatnio Ernesto Valverde, który był trenerem Herrery, gdy obaj panowie pracowali w Athletic Bilbao.

Jednak 27-latek od razu uciął spekulacje, jasno stwierdzając, że zostaje na Old Trafford. Niedawny laureat nagrody Manchester United Player of the Year przekonuje, że chce się odpłacić United za to, że w niego tutaj uwierzono.

– Jestem wdzięczny Manchesterowi United. Trzy lata temu zgłosili się po mnie, widziałem, że bardzo mnie chcą i to mnie przekonało. Po trzech latach spędzonych na Old Trafford z całą pewnością stwierdzam, że to nie koniec. Nigdzie się nie wybieram – powiedział Herrera w wywiadzie dla Sky Sports.

– Za każdym razem, kiedy gram w koszulce United to daję z siebie jak najwięcej, ponieważ chcę się odwdzięczyć za to, że na mnie tutaj postawiono. Chcę wygrywać kolejne trofea i chcę to robić w koszulce Czerwonych Diabłów. Jestem zadowolony ze swojego piłkarskiego rozwoju. Jednak nie osiadam na laurach. Pragnę jeszcze więcej. Chcę nadal uszczęśliwiać fanów swoją grą.

Źródło:

ESPN

Dyskusja