Cerezo: Griezmann nigdzie się nie wybiera

628-390-cerezo-griezmann

Enrique Cerezo, prezydent Atletico Madryt twierdzi, że Antoine Griezmann nigdzie się nie wybiera i na pewno zostanie w Madrycie.

O transferze Francuza mówi się już od zimowego okienka transferowego. Jest on, zdaniem mediów, celem transferowym numer jeden dla Jose Mourinho. Mówiło się, że 26-latka przekonać może awans United do Ligi Mistrzów, co udało się ostatnio osiągnąć.

Jednak w wywiadzie dla hiszpańskiej gazety Marca, prezydent Atletico Madryt, Enrique Cerezo zapewniał, że nie ma mowy o żadnym transferze Francuza.

– Griezmann zostaje w Madrycie, będzie w przyszłym sezonie grać w barwach Atletico, na Wanda Metropolitano, naszym nowym stadionie – powiedział Cerezo.

Sam 26-latek również zaprzeczył plotkom. Ograniczył się jednak do wpisu na swoim Twitterze:

” Wszystkie plotki o moim transferze są absolutnie nie potwierdzone. Wciąż jestem graczem Atleti, decyzję o mojej przyszłości podejmę po naradzeniu się z moim doradcą sportowym”

Jose Mourinho, który podobno bardzo nalega na sprowadzenie Griezmanna, aktualnie jest na posezonowym urlopie. Wybrał się do Monaco, gdzie oglądał rozgrywki Formuły 1. Został tam zapytany przez dziennikarza o letnie transfery.

– Nie wiem, musicie zapytać Eda Woodwarda – odpowiedział Jose.

– On już od marca dobrze wie, kogo chcę, czego chcę i jak bardzo. Teraz pora na jego ruch, ponieważ ja teraz wypoczywam. Wracam do pracy w lipcu, a za to on będzie miał swój urlop w sierpniu – kończy Mourinho.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja